Partneři značky Fitmin

S hrdostí podporujeme sportovce a chovatele, kteří sdílí ideály naší značky a zvířata jsou nedílnou součástí jejich života. Naši partneři jsou uznávanými osobnostmi ve svých oborech a velice si vážíme toho, že se účastní neustálého zdokonalování našich produktů. Naše krmiva využívají ve své denní praxi a jelikož požadují pro svá zvířata maximální kvalitu, je pro nás jejich zpětná vazba na naše produkty naprosto zásadní pro další vývoj krmiv.  To, že u krmiv Fitmin zústavají a jejich zvířata na nich skvěle prospívají, je pro nás skvělou vizitkou.

Každý, kdo se chce stát partnerem značky Fitmin, musí prokazovat jednotné vlastnosti. Lásku ke zvířatům, zapálený přístup ke svému oboru, odhodlanost a rozhodnost. Z naší strany nabízíme zajištění co nejlepší výživy zvířete v celém období jeho života. A společně se pak radujeme  z výsledků, kterých naši partneři značky dosahují.

Fitmin tým

Soutěžící v kynologických disciplínách sdružujeme pod hlavičkou Fitmin týmu. Pro naše závodníky jsou psi i sportovními partnery, se kterými společně trénují a dosahují skvělých výsledků v kynologických disciplínách a to i na mezinárodní úrovni.

V psích sportech je důraz na správnou výživu psa obrovský a proto máme radost, že se členové Fitmin týmu rozhodli právě pro naše krmiva, a že na Fitminu jejich psi skvěle prospívají a dosahují skvělých výsledků. Velkým pomocníkem jsou i Fitmin výživové doplňky a lososový olej, které přichází na řadu, když je potřeba  vyladit výživu do posledního detailu a psovi dopřát vyvážený poměr živin i pro nejnáročnější období

Ve spojení s Fitmin týmem často narazíte na  sportovní disciplíny se souhrnným označením mushing (sport, při kterém se využívá tažné síly psího spřežení při jízdě na saních, řiditelném vozíku, aj.). Patří mezi ně i canicross (běh se psem), scootering (na koloběžce se psem), bikejöring (na kole se psem), skijöring (na lyžích se psem). Je to sport, který má své alternativy jak pro zimní, tak pro letní sezónu a nezřídka se sportovec účastní i více disciplín najednou v rámci jedné soutěže.

V poslední době jsme v musherských disciplínách zažívali „medailové žně“. Nejvyšší příčky jsme získali jak na Mistrovství světa (MS IFSS Polsko 2017, Kanada 2017), tak na Mistrovství Evropy (ME IFSS Itálie 2018, ME ECF Itálie 2017). Všechny zmíněné i dřívější získané medaile ukazují, že čeští musheři mohou směle konkurovat i světové špičce.

Ovšem neslavíme jen na poli mushingu. Další oblastí je např. sportovní kynologie. Naše představitelka Karolína Kristová se o tento obor zajímá více než 12 let a za tu dobu stála nespočetněkrát na stupních vítězů. Za opravdu cennou trofej považujeme účast na Mistrovství světa WUSV ve Francii 2014.

Jako v pohádce se musela cítit porota při shlédnutí dogdancing vystoupení, jehož hlavními postavami byla naše partnerka značky Monika Olšovská se svou fenkou Arsi. Povedenou choreografií na téma pohádky Hanse Christiana Andersena si vysloužily první místo na největší psí výstavě Cruft´s ve Velké Británii (2015).

Fitmin plemeno Border Collií je bystré a učenlivé. Proto si ho vybrala i Aneta Grygarová. Její jméno má velký význam v oblasti agility. Při tomto sportu je důležitá jak fyzická zdatnost psa, tak dokonalá souhra s člověkem. Je to sport bezkontaktní, kde psovod navádí svého čtyřnohého svěřence na překážky pouze svým pohybem, který musí pes velmi dobře znát a rozumět mu. Fitmin krmivo díky svému složení poskytuje dostatek energie nejen pro svalovou, ale zároveň i mozkovou činnost.

 

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>