doplňkové minerální krmivo určené k vyrovnání hladiny iontů, neutralizaci kyselých metabolických meziproduktů a urychlení regenerace organizmu koně v období zvýšené a vysoké tréninkové zátěže.

 

sodík 9,6 %, draslík 5%, vápník 0 %, fosfor 0%

Doplňkové minerální krmivo pro chovné klisny s pozitivním vlivem na reprodukční cyklus a pro hobby koně pro podporu zdraví a dobré kondice. Obsahuje cheláty, živé kvasinky Saccharomyces cerevisie, vyvazovač mykotoxinů, nukleotidy a Omega 3 (DHA, EPA) nenasycené mastné kyseliny.

 

vápník 10,4 %, fosfor 2,3 %, sodík 2,3 %

Doplňkové minerální krmivo pro koně všech kategorií. Je určené k obohacení krmné dávky o lehce využitelný vápník a hořčík, s pozitivním vlivem na zdravý růst, vývoj a celkový metabolizmus organizmu, lze použít i pro nervózní koně.

 

vápník 16,3 %, hořčík 4,9 %, fosfor 1,3 %, sodík 2,6 %

Doplňkové minerální krmivo pro koně ve zvýšené a vysoké tréninkové nebo pracovní zátěži. Zastoupení účinných látek snižuje svalovou únavu a urychluje regeneraci, má vliv na tvorbu svalové hmoty a působí proti stresu. Vyrovnaný poměr selenu, vitaminu E a antioxidantů, působících proti volným radikálům, podporuje imunitu a zvyšuje prevenci před bolestivým tuhnutím svalů (tying-up).

 

vápník 10 %, fosfor 2,7 %, sodík 3,2 %

Doplňkové minerální krmivo pro hříbata a mladé koně s pozitivním vlivem na zdravý růst a vývoj.

 

vápník 9,7 %, fosfor 2,4 %, sodík 2,9 %2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>