Další benefity řady Purity

Krmiva z řady Purity:
  • Jsou GMO Free - nejsou vyráběna z geneticky modifikovaných surovinpurity gmo free 2
  • Neobsahují umělá barviva nebo zchutňovadla
  • Neobsahují sůl jako atraktant zvyšující chutnost krmiva
  • Jsou vyráběna za použití obnovitelných zdrojů energie
  • Jsou vyráběna pouze z nejkvalitnějších surovin
  • V průběhu výroby prochází průběžnou kontrolou kvality – od testace vstupních surovin přes několik testů polotovaru v průběhu výroby až po finální výrobek
  • Výroba krmiv Fitmin je certifikována podle ISO, IFS (International Food Standard, který je jedním z nejdůležitějších a Mejuznávanějších certifikátů v potravinářství) a je kontrolována také prostřednictvím HACCP, což je mezinárodně uznávaný systém kvality

 

purity komplex dentalniKomplex dentální péče působí jako antibakteriální ochrana v dutině ústní, kdy chrání zuby před ukládáním plaku a působí tak preventivně proti tvorbě zubního kamene.
  
purity chelatyCheláty jsou formou minerálních látek, díky níž mohou být minerální látky (např. Fe, Cu, Mn, Zn, Se) účinněji vstřebávány do těla a mohou tak lépe plnit svou funkci. Využitelnost minerálních látek ve formě chelátů je několikanásobně vyšší, než využitelnost prvků ve formě anorganické.
 

purity prebiotika

Prebiotika ovlivňují stávající střevní mikroflóru hostitele a tím i obranyschopnost organismu. Jedná se o nestravitelné suroviny  rostlinného původu, které podporují nebo potlačují výskyt určitých druhů mikroorganismů běžně se vyskytujících v trávicím traktu.
 
purity vlakninaVláknina ze sušených jablek a cukrovarských řízků pomáhá při průchodu potravy trávicím traktem. Má pozitivní vliv na peristaltiku střev a podporuje činnost bakterií v trávicím traktu.
 
 purity jukaExtrakt z juky má mimořádnou schopnost vázat na sebe plynný dusík ve formě amoniaku a dalších plynů, které vznikají během trávení a nepříjemně zapáchají. Jeho použitím dochází ke snižování zápachu výkalů, ale i moči.
 
purity omegaOmega 3 a 6 jsou nepostradatelné mastné kyseliny obsažené v kvalitním za studena lisovaném lososovém oleji, který pochází z norských lososů. Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou nezbytné pro zdravé cévy a blahodárně působí na srdeční a mozkovou činnost.
 
 

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>